• Türkçe
  • English

Hakkımızda

Çocukların hayatında oyun tartışılmaz bir öneme sahiptir. Çocukların en doğal hallerini oyun oynarken gözlemleyebilirsiniz. Çocuklar oyun oynarken hem yaşadıkları sıkıntıyı dışa vurur hem çevresiyle ilişki kurmayı öğrenir hem de birey olmanın ilk adımlarını atarlar. Bu nedenlerle çocuklara oyun oynaması için fırsatlar oluşturulup oyuna teşvik edilmelidirler.

Firmamız çocukların bu çok önemli faaliyetlerini karşılamak amacıyla eğlence sağlık ve güvenliği bir arada sunan oyun ve oyuncakların üretim ve tedariğini sağlamaktadır. Çocuklarımızın güvenliğini; oyuncakların malzemesinden, platformların tehlike oluşturabilecek bölümlerine kadar, her cm2’yi düşünerek özenle sağlamaktayız. Avrupa kalite standartları dahilinde belirlenen güvenlik sistemlerini, koşulsuz hijyen esaslarıyla tamamlamaktayız. Dünya eğlence trendlerini yakından takip eden, güvenli oyun alanları oluşturmak için alternatifler geliştirme yönünde hareket eden firmamız  ürün çeşitliliğini her geçen gün artırmaktadır.

Daima ileriye dönük düşünen şirket vizyonumuz ile tüm müşteri portföyümüze ve potansiyel müşterilerimize yenilikçi tasarım ve ürün gruplarımızı sunmaya “imaj, güven ve kalite” ilkelerimizden taviz vermeden devam ediyoruz

Türkiye’nin dört bir yanına kurduğumuz işletmelerden gelen olumlu tepkiler bizlerin heyecanına heyecan katmış, işimize olan bağımızın ve doğru yolda olduğumuz inancının bir kat daha artmasına sebep olmuştur. Bizlere güvenen tüm müşterilerimize bizi tercihlerinden dolayı teşekkürü bir borç biliriz.

Tüm ürünlerimiz Türk Standartları Enstitüsü TSE EN 1176 standartlarına uygun olarak üretilmektedir.